KONST / Litografier / Färglitografi 11733276
nr 1173 3276
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Oktoberkväll i storskärgårn, Stora Nassa", signerad, numrerad 265/350, motivet: 20x24
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 april 2018
kl 18:07:23
28/3 10:05:06
1.000 kr
2/4 11:30:14
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson